Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Usunięcie rysy

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

  • #26
    Zamieszczone przez himi
    Musiałby zrobić z blisko w macro
    ktoś kto nie ma wprawy w robieniu zdjęć detailingowych nie zrobi tej foty tak zeby sie dało z niej określić co dalej...

    Zamieszczone przez himi
    Zawsze możesz przelakierować te elementy
    wg. mnie ostateczność malować cały bok dla jednej rysy... bez sensu potem kolor nie pyknie będzie sie odcinał itd....

    Zamieszczone przez himi
    zaproponuj kompromis cenowy uwzględniający te 600-800 pln za lakiernika
    ja tyle zapłaciłem za drzwi i kwałek błotnika... a nie cały bok... a efekty... oj szkoda gadać

    Targował bym na naprawę a auto oddał do dobrego detailera dołożyć trochę zrobić korektę lakieru, rzucić na to powłokę i cieszyć się autem lepiej jak z salonu
    http://carsdetailing.blogspot.com/

    Komentarz


    • #27
      Jeśli deatailer to trwale ogarnie to oczywiście lepiej niż lakier. ale fakt, fachowo cała burta robiona to nie będzie osiem stówek tylko więcej.

      Komentarz


      • #28
        Mam drobne ryski /mini/ na zderzaku tzn pewnie wszyscy je mamy na górnej części zderzak od wkładania bagaży , czy pasta G3 i miękka szmatka, ...czy narobię dziadostwa?

        [ Dodano: Czw 28 Kwi, 16 22:27 ]
        W usuwaniu mini rysek sprawdziła się miekka gabka do nakładania wosku , zółta K2.

        Komentarz


        • #29
          Jeżeli mamy rysę, i nie jest ona głęboka możemy papierem 2000/.3000 na mokro i potem polerka i nic nie będzie.


          Jeżeli jest głębsza, robimy zaprawkę na całej długości rysy. Najlepiej jeździmy jakiś czas żeby lakier dobrze się utwardził.

          Potem osłaniamy panierem rysę i szlifujemy na mokro 2000/3000 nadmiar lakieru.
          Potem polerka i nic nie widać.

          Trzeba mieć umiejętności ale..bez przesady nie jest to takie trudne..........

          Komentarz

          POWRÓT NA GÓRĘ
          Pracuję...
          X